Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Bijan Nude Bijan για γυναίκες

Bijan Nude Bijan για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

αλδεϋδικό

Bijan Nude από Bijan είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bijan Nude κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, ίριδα, λευκή σοκολάτα, Μόσχος, πασχαλιά, λευκό τριαντάφυλλο, Βέτιβερ, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος.

Αλδεϋδες ίριδα λευκή σοκολάτα Μόσχος πασχαλιά λευκό τριαντάφυλλο Βέτιβερ Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bijan Nude by Bijan.

Bijan Nude Σχόλια Αρωμάτων

jenny.christina
jenny.christina

Μου αρέσει τόσο πολύ! Το αγόρασα από το ebay χωρίς να το έχω μυρίσει πάλι. Απλά το λατρεύω! Με ρωτάνε και οι γύρω μου ποιο άρωμα φοράω χαχα :)

Nov
2014
*sophi*
*sophi*

Υπέροχο άρωμα , πουδρέ , γλυκό αλδεϋδικό με υπέροχη σύνθεση και διάρκεια.
Είναι από τα αγαπημένα μου πουδρέ που μπορεί να φορεθεί όλες τις ώρες και τις εποχές.
Η μυρωδιά του είναι σαν ταλκ μόνο που είναι λίγο περισσότερο γλυκιά λόγω της σοκολάτας βουτύρου που περιέχει.
Τα άνθη (κυρίως ίριδα, κρίνο της κοιλάδας και πασχαλιά) είναι εμφανή στην καρδιά του αρώματος και αναδύουν τα αρώματα τους. Η μοσχώδης βάση του σε συνάρτηση με το ξύλο κέδρου αφήνει μια απαλή πουδρένια αύρα αρώματος με αρκετά μεγάλη διάρκεια.
Η τιμή του καταπληκτική.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bijan Bijan Nude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bijan Bijan Nude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bijan Nude by Bijan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bijan Nude by Bijan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lanvin Rumeur Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Avon Today Montale Aoud Rose Petals Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Christopher Joseph Christopher Joseph Smell Bent Sunshine Emilio Pucci Miss Pucci IKKS Private Only for Men Lulu Beauty Lulamae