Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Bijan Nude Men Bijan για άνδρες

Bijan Nude Men Bijan για άνδρες

Bijan Nude Men από Bijan είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Bijan Nude Men κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Εσπεριδοειδή και πολύτιμα ξύλα.

γαρδένια Κεχριμπάρι Μόσχος Εσπεριδοειδή πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bijan Nude Men by Bijan.

Bijan Nude Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bijan Bijan Nude Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bijan Bijan Nude Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bijan Nude Men by Bijan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bijan Nude Men by Bijan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Davidoff Good Life Gianfranco Ferre Ferre for Men Antonio Banderas Antonio Tommy Hilfiger Tommy 10 Kenneth Cole RSVP Cereus Cereus No.7 Krizia Easy Krizia Frederic Malle Dans Tes Bras Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Van Gils Tendenza Esteban Ambrorient