Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Bijan Wicked Bijan για γυναίκες

Bijan Wicked Bijan για γυναίκες

Bijan Wicked από Bijan είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κόκκινη σταφίδα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μπλε λωτός και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ κόκκινη σταφίδα Περγαμόντο

μπλε λωτός γιασεμί

Κεχριμπάρι πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bijan Wicked by Bijan.

Bijan Wicked Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Eνα λουλουδάτο άρωμα για τις γυναίκες
Μυστήριώδες & πολύ αισθησιακό.
Για βραδινό ντύσιμο σε πολύ καλή τιμή.

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bijan Bijan Wicked fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bijan Bijan Wicked, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bijan Wicked by Bijan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bijan Wicked by Bijan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Trussardi Trussardi Nicole Miller Frenzy Marks and Spencer Per Una Keiko Mecheri Iris Pourpre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Jean Patou Normandie Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Jean Patou Caline Sylvie No. 7 Faberlic Alatau