Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

DNA for Men Bijan για άνδρες

DNA for Men Bijan για άνδρες

DNA for Men από Bijan είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. DNA for Men κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι κύμινο, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, τζίντζερ, έλατο, γαρδένια, πιπέρι, γιασεμί, δάφνη των Δυτ.Ινδιών και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός, Βέτιβερ, θυμίαμα και Κέδρος.

κύμινο Λεβάντα Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι

Κυκλάμινο τζίντζερ έλατο γαρδένια πιπέρι γιασεμί δάφνη των Δυτ.Ινδιών Γεράνι

δέρμα σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη βρύα δριός Βέτιβερ θυμίαμα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about DNA for Men by Bijan.

DNA for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bijan DNA for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bijan DNA for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει DNA for Men by Bijan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για DNA for Men by Bijan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Fendi Asja Fendi Paloma Picasso Minotaure Yves Rocher Neonatura Cocoon Sonia Rykiel Sonia Rykiel Laura Mercier Ambre Passion Rochas Mystere Houbigant Monsieur Musk Ramon Molvizar Smart Goldskin Avon Today Tomorrow Always Heart Oriflame Amber Elixir M. Micallef Shanaan