Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Couture 3 Bill Blass για γυναίκες

Couture 3 Bill Blass για γυναίκες

κανέλα

Couture 3 από Bill Blass είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Couture 3 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Valerie Garnuch-Mentzel. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Άνθη Μηλιάς, Κάρδαμο, τζίντζερ, Περγαμόντο, Κανέλα, ζάχαρη, τριαντάφυλλο, πιπέρι μαύρο, πιπεριά τσίλι και Βανίλια.

σανδαλόξυλο Άνθη Μηλιάς Κάρδαμο τζίντζερ Περγαμόντο Κανέλα ζάχαρη τριαντάφυλλο πιπέρι μαύρο πιπεριά τσίλι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Couture 3 by Bill Blass.

Couture 3 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bill Blass Couture 3 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bill Blass Couture 3, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Couture 3 by Bill Blass. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Couture 3 by Bill Blass αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Instant Magique Stella Cadente Aqua Clean Clean Warm Cotton Bond No 9 Nuits de Noho Acqua di Portofino Donna Gres Fleur de Cabotine Sonoma Scent Studio Rose Musc Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Neotantric Manic Love for Her O Boticario Quasar Boadicea the Victorious Powerful Christopher Joseph Christopher Joseph