Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Couture 6 Bill Blass για γυναίκες

Couture 6 Bill Blass για γυναίκες

Couture 6 από Bill Blass είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Couture 6 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Constantin Gueros. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, Άνθη Μηλιάς, πατσουλί και Βατόμουρο.

τριαντάφυλλο Άνθη Μηλιάς πατσουλί Βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Couture 6 by Bill Blass.

Couture 6 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bill Blass Couture 6 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bill Blass Couture 6, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Couture 6 by Bill Blass. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Couture 6 by Bill Blass αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Van Cleef & Arpels Murmure Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Guerlain Cherry Blossom Trussardi Bianco Nanette Lepore Love Bird Bath and Body Works White Cherry Blossom Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Caron Rose M. Micallef Gardenia