Σχεδιαστές » B » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες Εικόνες

Eau Oceane από Biotherm είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau Oceane κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Νότες Ανθών, Μόσχος και Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι Νότες φρούτων

γιασεμί Υδάτινες νότες

βρύα δριός Νότες Ανθών Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Oceane by Biotherm.

Eau Oceane Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Biotherm Eau Oceane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Biotherm Eau Oceane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Oceane by Biotherm. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Oceane by Biotherm αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Calvin Klein Escape Byblos Byblos  Water Flower for Women Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia The Body Shop Aqua Lily Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Hollister Ryder Adidas Natural Vitality Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Laura Tonatto Oltre Ayala Moriel l'Écume des Jours Roberto Capucci Nuance Oriflame Sensoria

Διάβασε για το άρωμα σε άλλες γλώσσες :
English
Deutsch