Σχεδιαστές » B » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες

Eau Oceane Biotherm για γυναίκες Εικόνες

Eau Oceane από Biotherm είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau Oceane κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και Φρουτένιες Νότες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Λουλουδένιες Νότες, Μόσχος και Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι Φρουτένιες Νότες

γιασεμί Υδάτινες νότες

βρύα δριός Λουλουδένιες Νότες Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Oceane by Biotherm.

Eau Oceane Σχόλια Αρωμάτων

Γίνετε μέλος αυτής της διαδικτυακής κοινότητας άρωμα και θα είστε σε θέση να προσθέσετε τα δικά σας σχόλια.

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Biotherm Eau Oceane fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Biotherm Eau Oceane, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Oceane by Biotherm. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Oceane by Biotherm αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Avon Blue Rush for Her Yves Rocher Ming Shu Bath and Body Works Freshwater Cucumber Matthew Williamson Lotus Hollister Ryder Lilly Pulitzer Beachy Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Liz Claiborne Curve Wave Michel Germain Deauville Romane Jet 365 Island Holiday Galimard Si Tu Savais...

Διάβασε για το άρωμα σε άλλες γλώσσες :
English
Deutsch