Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau de Paradis Biotherm για γυναίκες

Eau de Paradis Biotherm για γυναίκες

ξινό
Eau de Paradis Biotherm για γυναίκες Εικόνες Eau de Paradis Biotherm για γυναίκες Εικόνες Eau de Paradis Biotherm για γυναίκες Εικόνες

Eau de Paradis από Biotherm είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Paradis κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο, βατόμουρο, κόκκινα μούρα, ρόδι και μύρτιλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο βατόμουρο κόκκινα μούρα ρόδι μύρτιλο

φρέζια τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Paradis by Biotherm.

Eau de Paradis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Biotherm Eau de Paradis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Biotherm Eau de Paradis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Paradis by Biotherm. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Paradis by Biotherm αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Emporio Remix for Her Davidoff Cool Water Wave Esprit Dynamic Life for Her Adidas Pure Lightness Paul Sebastian Funky Sexy Cool Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Jeanne Arthes Love Generation Pink Anna Sui Rock Me! Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Thymes Coco Monoi Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne