Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Love All Hot Pink Bjorn Borg για γυναίκες

Love All Hot Pink Bjorn Borg για γυναίκες

Love All Hot Pink από Bjorn Borg είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Love All Hot Pink κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι αγιόκλημα, κρίνο της κοιλάδας και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

αγιόκλημα κρίνο της κοιλάδας Μήλο  Γκόλντεν

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ηλιοτρόπιο

Μόσχος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love All Hot Pink by Bjorn Borg.

Love All Hot Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bjorn Borg Love All Hot Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bjorn Borg Love All Hot Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love All Hot Pink by Bjorn Borg. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love All Hot Pink by Bjorn Borg αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Anna Sui Dolly Girl Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation Carla Fracci Odette Gres Pastel de Gres Eclectic Collections Mantra O Boticario Insensatez So...? So...? Shop until u drop Aloha Beauty Island Bougainvillea Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Tiens Dolly Kiss