Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Love All Vivid Violet Bjorn Borg για γυναίκες

Love All Vivid Violet Bjorn Borg για γυναίκες

caramel

Love All Vivid Violet από Bjorn Borg είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Love All Vivid Violet κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, κόκκινο μήλο και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βιολέτα, ροδάκινο και Καραμέλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Φραγκοστάφυλλο κόκκινο μήλο πεπόνι

γιασεμί Βιολέτα ροδάκινο Καραμέλα

Μόσχος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love All Vivid Violet by Bjorn Borg.

Love All Vivid Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bjorn Borg Love All Vivid Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bjorn Borg Love All Vivid Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love All Vivid Violet by Bjorn Borg. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love All Vivid Violet by Bjorn Borg αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Annick Goutal Eau De Charlotte Lolita Lempicka Caprice Violette Pussy Deluxe Pussy Deluxe Miller Harris Coeur d`Ete Lolita Lempicka Amarena Whim Vera Wang Glam Princess Ulric de Varens Ottomane Bath and Body Works Forever Sunshine Molinard 1849 Collection Iles D'Or Cacharel Amor Amor Absolu Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Michel Germain Sexual Sugar