Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Bijoux Black Phoenix Alchemy Lab για γυναίκες και άνδρες

Les Bijoux Black Phoenix Alchemy Lab για γυναίκες και άνδρες

μέλι
καπνιστό

Les Bijoux από Black Phoenix Alchemy Lab είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, μέλι, άνθη πορτοκαλιάς, κόκκινο τριαντάφυλλο, λευκό ροδάκινο, κόκκινο μήλο, Ολίβανο και Μύρο.

Μόσχος μέλι άνθη πορτοκαλιάς κόκκινο τριαντάφυλλο λευκό ροδάκινο κόκκινο μήλο Ολίβανο Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Bijoux by Black Phoenix Alchemy Lab.

Les Bijoux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Black Phoenix Alchemy Lab Les Bijoux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Black Phoenix Alchemy Lab Les Bijoux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Bijoux by Black Phoenix Alchemy Lab. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Bijoux by Black Phoenix Alchemy Lab αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Burberry Burberry Brit Red Hanae Mori Magical Moon Lancetti Lancetti Mood Woman Dana Incognito Oleg Cassini Cassini Amouage Esprit d`Amouage Liz Claiborne Liz Tsi-La Organic Kesu Oriflame Giordani Gold Shine DSH Perfumes Route d'Iris S.T. Dupont Miss Dupont