Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jus No.1 Blugirl Blumarine για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 3

θαλασσινό
salty
Jus No.1 Blugirl Blumarine για γυναίκες Εικόνες Jus No.1 Blugirl Blumarine για γυναίκες Εικόνες

Jus No.1 Blugirl από Blumarine είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jus No.1 Blugirl κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, αχλάδι και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινό νερό, Σαμπάνια, γιασεμί, φρέζια και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ αχλάδι λίτσι

θαλασσινό νερό Σαμπάνια γιασεμί φρέζια μανόλια

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jus No.1 Blugirl by Blumarine.

Jus No.1 Blugirl Σχόλια Αρωμάτων

azanasia
azanasia

ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΩ ΠΙΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ

Aug
2013

Jus No.1 Blugirl by Blumarine 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Blumarine Jus No.1 Blugirl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Blumarine Jus No.1 Blugirl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jus No.1 Blugirl by Blumarine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jus No.1 Blugirl by Blumarine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Perry Ellis 360° Red Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Roberto Verino VV Platinum Hollister Malaia Victoria`s Secret Lace Orange Flower DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Shiseido Rosarium Ana Hickmann Ana Betty Barclay Pure Style Ann Taylor Possibilities Montale So Flowers Puredistance Antonia