Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Agarwood Collection Emprise Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Agarwood Collection Emprise Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Agarwood Collection Emprise από Boadicea the Victorious είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι ρετσίνη, κρίνος, τζίντζερ και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα, Ουντ, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι νότες μπαχαρικών

ρετσίνη κρίνος τζίντζερ ροδάκινο

καρυκεύματα Ουντ Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agarwood Collection Emprise by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Emprise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agarwood Collection Emprise by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agarwood Collection Emprise by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Prada No10 Myrrhe Loewe Solo Loewe Penhaligon`s Artemisia Jardin de France Angelique Alain Delon Lyra Tonino Lamborghini Mitico Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Boadicea the Victorious Explorer Tesori d`Oriente Mirra Norma Kamali Incense Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat