Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Agarwood Collection Inquisitive Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Agarwood Collection Inquisitive από Boadicea the Victorious είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, ρετσίνη, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, Περγαμόντο, γάλβανο και νότες πρασίνου.

Εσπεριδοειδή ρετσίνη Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο Περγαμόντο γάλβανο νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious.

Agarwood Collection Inquisitive Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agarwood Collection Inquisitive by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Cedre Tann Rokka Aki Rochas Desir Pour Homme Giorgio Armani Sensi Jewel Annick Goutal Musc Nomade Manuel Canovas Ballade Verte Amouage Amouage Epic Man Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Montale Full Incense Creed Spice and Wood Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham