Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Ardent Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Ardent Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

beeswax

Ardent από Boadicea the Victorious είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ardent κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Provenzano. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Σπόροι Καρότου, σαφράν και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Μελισσοκέρι, γιασεμί και Hedione; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Βανίλια, λάβδανο, Ουντ, πατσουλί, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

κόλιανδρος Σπόροι Καρότου σαφράν τριαντάφυλλο Τουρκίας

τριαντάφυλλο Μελισσοκέρι γιασεμί Hedione

Βενζόη Βανίλια λάβδανο Ουντ πατσουλί Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ardent by Boadicea the Victorious.

Ardent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Ardent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Ardent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ardent by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ardent by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Baldessarini Ambré Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Ted Lapidus Fou D`Elle Guerlain Bois d'Armenie Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Creed Santal Imperial DSH Perfumes Jitterbug for Men 10 Corso Como 10 Corso Como Bvlgari Bvlgari Man Teufels Kuche Patchouly Incubus Smell Bent Reindeer Games