Σχεδιαστές » B » Κιτρο « Ομάδες

Energizer Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Energizer Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Energizer από Boadicea the Victorious είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Energizer κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι John Stephen. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, λάιμ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και Πετιτ γκρέιν; οι μεσαίες νότες είναι Μόσχος, πορτοκάλι και λεμόνι; η νότα της βάσης είναι βετιβέρ.

Εσπεριδοειδή λάιμ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο Πετιτ γκρέιν

Μόσχος πορτοκάλι λεμόνι

βετιβέρ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energizer by Boadicea the Victorious.

Energizer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Energizer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Energizer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energizer by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energizer by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Bath and Body Works Pink Grapefruit Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Bill Blass Couture 7 Jardin de France Verviene Czech & Speake Neroli Lili Bermuda Fresh Water Boadicea the Victorious Refreshing M. Micallef Pomelos Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Roger Vivier Le Neroli Bond No 9 Texas