Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Explorer Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Explorer Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Explorer από Boadicea the Victorious είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Explorer κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι John Stephen. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Κεχριμπάρι, ρίζωμα ίρις και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και λάβδανο Γαλλίας.

γάλβανο Περγαμόντο πορτοκάλι

Κεχριμπάρι ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο

Κέδρος της Βιρτζίνιας λάβδανο Γαλλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Explorer by Boadicea the Victorious.

Explorer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Explorer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Explorer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Explorer by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Explorer by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Tom Ford Amber Absolute Avon Olivier Strelli Nautilus Nautilus Black Marlin Creed Royal Delight Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Lorenzo Villoresi Dilmun Jacques Fath Fath de Fath Avon Little White Dress Lucien Lelong Sirocco Christian Dior Ambre Nuit Jeanne Arthes Sultan Homme Gutenberg Parfums Gutenberg Woman