Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

Glistening Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Glistening Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Glistening από Boadicea the Victorious είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι ρόδο Τάιφ; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο

ρόδο Τάιφ

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Glistening by Boadicea the Victorious.

Glistening Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Glistening fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Glistening, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Glistening by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Glistening by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sweet Years Sweet Years Man Versace Gianni Versace Couture Hugo Boss Boss Element Kenneth Cole Reaction T-Shirt Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme DSH Perfumes L`Homme Breil Milano Complicity for Her Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Betty Boop Betty Boop 2009 Jalaine Amber Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse