Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Intense Boadicea the Victorious για γυναίκες

Intense Boadicea the Victorious για γυναίκες

μέλι

Intense από Boadicea the Victorious είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Intense κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι John Stephen. Η νότα κορυφής είναι Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι βάμμα ρόδου, κρίνος, τουμπερόζα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Βανιλια, λευκόμελο και πατσουλί.

Νότες φρούτων

βάμμα ρόδου κρίνος τουμπερόζα γιασεμί

νότες ξύλων Βανιλια λευκόμελο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Intense by Boadicea the Victorious.

Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Intense by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Intense by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Britney Spears Fantasy Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Avril Lavigne Black Star Abercrombie & Fitch Wakely NafNaf Graffiti Vanilla Victoria`s Secret Coconut Passion Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Como Crema Bath and Body Works Hello Kitty Remy Latour Diamond Rain Ulric de Varens Ottomane Faberlic Chateaux de la Loire