Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

Languid Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Languid Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Languid από Boadicea the Victorious είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, γαρίφαλο, Κάρδαμο και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Μαρόκου, νερολί Τυνησίας, σαφράν και νότες βοτάνων; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, σανδαλόξυλο, Ολίβανο και έλαιο κυπριόλης.

μοσχοκάρυδο γαρίφαλο Κάρδαμο κύμινο

τριαντάφυλλο Μαρόκου νερολί Τυνησίας σαφράν νότες βοτάνων

Ουντ σανδαλόξυλο Ολίβανο έλαιο κυπριόλης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Languid by Boadicea the Victorious.

Languid Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Languid fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Languid, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Languid by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Languid by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Perry Ellis Perry Ellis m Porsche Design The Essence Rochas Eau de Rochas Homme Bruno Banani About Men Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Eclectic Collections Persona Non Grata Joaquin Cortes 24k Man Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Novae Plus Noble Violet Cinq Mondes Jardins de Carthage Sorelle Fontana Micol