Σχεδιαστές » B » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pure Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Pure Boadicea the Victorious για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

τροπικό

Pure από Boadicea the Victorious είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Pure κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι John Stephen. Οι νότες κορυφής είναι τροπικά φρούτα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, βάμμα ρόδου και ιουνίπερος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δρυς βρύα και Κεχριμπάρι.

τροπικά φρούτα Περγαμόντο

γιασεμί βάμμα ρόδου ιουνίπερος

σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pure by Boadicea the Victorious.

Pure Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Boadicea the Victorious Pure fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Boadicea the Victorious Pure, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pure by Boadicea the Victorious. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pure by Boadicea the Victorious αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Naomi Campbell Paradise Passion Cacharel Promesse Eau Fraîche Escada Escada Sentiment Avon Far Away Paradise Vera Wang Flower Princess Calvin Klein Eternity Summer 2007 Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Erox Realm Women Perfumer`s Workshop Samba Natural DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Voluspa Mimosa Martini