Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Masquerade Bob Mackie για γυναίκες

Masquerade Bob Mackie για γυναίκες

Masquerade από Bob Mackie είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Masquerade κυκλοφόρησε το έτος 2000. Το άρωμα περιέχει Ανατολίτικες λουλουδένιες νότες, Μόσχος και νότες ξύλων.

Ανατολίτικες λουλουδένιες νότες Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masquerade by Bob Mackie.

Masquerade Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bob Mackie Masquerade fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bob Mackie Masquerade, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masquerade by Bob Mackie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masquerade by Bob Mackie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Yves Saint Laurent Cinema Gold Carla Fracci Salome' Lancetti Lancetti Mood Woman Jette Joop Dark Sapphire Ralph Lauren Lauren Style Parlux The Phantom of the Opera Guerlain Les Secrets de Sophie Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Anne Klein Anne Klein 2 Vero Profumo rubj eau de parfum Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires