Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bogner Woman No.1 Bogner για γυναίκες

Bogner Woman No.1 Bogner για γυναίκες

Bogner Woman No.1 από Bogner είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bogner Woman No.1 κυκλοφόρησε το έτος 1985. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Βέτιβερ και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή

γιασεμί τριαντάφυλλο Βέτιβερ νάρκισσος

Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bogner Woman No.1 by Bogner.

Bogner Woman No.1 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bogner Bogner Woman No.1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bogner Bogner Woman No.1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bogner Woman No.1 by Bogner. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bogner Woman No.1 by Bogner αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Anna Sui Dolly Girl On The Beach Michael Kors Very Michael Kors Prada No6 Tubereuse Marks and Spencer Infusion Gap Mandarin Jasmine No.094 Molinard Bois Fleuri Gale Hayman So Delicious Women Melange Perfume Roll-On Perfume No. 3 DSH Perfumes Pink Gardenia Salvatore Ferragamo Attimo LR Sarah Connor Peter Andre Mysterious Girl