Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Agrumi Amari di Sicilia Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Agrumi Amari di Sicilia από Bois 1920 είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enzo Galardi. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι , λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Πετιτ γκρέιν και κύμινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πατσουλί, λάιμ, Λεβάντα, Φραγκοστάφυλλο και σανδαλόξυλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι λεμόνι Μανταριν ορανζ Πετιτ γκρέιν κύμινο

γιασεμί πατσουλί λάιμ Λεβάντα Φραγκοστάφυλλο σανδαλόξυλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Agrumi Amari di Sicilia by Bois 1920.

Agrumi Amari di Sicilia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Agrumi Amari di Sicilia by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Agrumi Amari di Sicilia by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Boucheron Boucheron Lacoste Booster Thierry Mugler Innocent Illusion Air-Val International Bob Esponja Corinne Cobson Love Etc Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Demeter Fragrance Fiery Curry Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Amway Opportune Anamor You Are