Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Come la Luna Bois 1920 για γυναίκες

Come la Luna Bois 1920 για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Come la Luna από Bois 1920 είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Come la Luna κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γλυκό πορτοκάλι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, ροζ πιπέρι και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, θυμίαμα και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ γλυκό πορτοκάλι λεμόνι

κόλιανδρος ροζ πιπέρι Ροδόξυλο Βραζιλίας

Κεχριμπάρι πατσουλί θυμίαμα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Come la Luna by Bois 1920.

Come la Luna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Come la Luna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Come la Luna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Come la Luna by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Come la Luna by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hugo Boss Boss Bottled Chanel Allure Homme Sport Canali Black Diamond Davidoff Adventure Cacharel Cacharel Pour Homme Jo Malone Nutmeg & Ginger Hermes Hermessence Rose Ikebana Etro Benetroessere Raving Vero Profumo onda The American Line Marines - Devil Dog Esteban Bois Plume Smell Bent Lucy Fur