Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Come la Luna Bois 1920 για γυναίκες

Come la Luna Bois 1920 για γυναίκες

Come la Luna Bois 1920 για γυναίκες Εικόνες

Come la Luna από Bois 1920 είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Come la Luna κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Σικελίας, εστραγκόν και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γάλβανο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός και Σημύδα.

λεμόνι Σικελίας εστραγκόν Κάρδαμο

γιασεμί γάλβανο πατσουλί

Κεχριμπάρι βρύα δριός Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Come la Luna by Bois 1920.

Come la Luna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Come la Luna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Come la Luna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Come la Luna by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Come la Luna by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Charriol Charriol Homme Sport Detaille Yatching Canali Canali Style Basile Basile Young Uomo MDCI Parfums Ambre Topkapi Pal Zileri Lab The American Line Marines - Devil Dog Molton Brown Black Pepper Ayala Moriel Vetiver Racinettes Kenzo Tokyo by Kenzo Zara Il Homme Mexx Diversity