Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Real Patchouly Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Real Patchouly Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Real Patchouly Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Real Patchouly Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Real Patchouly από Bois 1920 είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enzo Galardi. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Σπόροι Σέλερυ, κύμινο, Κέδρος, Θυμάρι και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Ευκάλυπτος και λάβδανο Γαλλίας; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, Βανίλια, Βενζόη , Μόσχος και Κεχριμπάρι.

λεμόνι Μανταριν ορανζ Σπόροι Σέλερυ κύμινο Κέδρος Θυμάρι Αρτεμισία

πατσουλί σανδαλόξυλο Ευκάλυπτος λάβδανο Γαλλίας

ταμπάκο Βανίλια Βενζόη Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Real Patchouly by Bois 1920.

Real Patchouly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Real Patchouly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Real Patchouly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Real Patchouly by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Real Patchouly by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible for men Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Guerlain Habit de Metal La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Geoffrey Beene Grey Flannel Serge Lutens Bois et Fruits Sonoma Scent Studio Winter Woods Molinard Nirmala Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang DSH Perfumes Jitterbug for Men DSH Perfumes Vetyver D.S. & Durga Smoked Amber