Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Sushi Imperiale Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Sushi Imperiale Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
απαλό πικάντικο
Sushi Imperiale Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sushi Imperiale Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sushi Imperiale από Bois 1920 είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Sushi Imperiale κυκλοφόρησε το έτος 1920. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enzo Galardi. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι, μοσχοκάρυδο, γιασεμί, τριαντάφυλλο, αστεροειδής γλυκάνισος και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, πατσουλί, σπόρος Τόνκα και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ λεμόνι

πιπέρι μοσχοκάρυδο γιασεμί τριαντάφυλλο αστεροειδής γλυκάνισος Κανέλα

σανδαλόξυλο Βέτιβερ πατσουλί σπόρος Τόνκα Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sushi Imperiale by Bois 1920.

Sushi Imperiale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Sushi Imperiale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Sushi Imperiale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sushi Imperiale by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sushi Imperiale by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Serge Lutens Rousse Aqaba Aqaba Classic Pierre Cardin Revelation Lalique Lalique Pour Homme Equus Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tiffany Tiffany for Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Pacifica Madagascar Spice Pacifica Mexican Cocoa Tesori d`Oriente Aegyptus Serge Lutens La Myrrhe Swiss Arabian Khateer