Σχεδιαστές » B » Συπρε « Ομάδες

Vento di Fiori Bois 1920 για γυναίκες

Vento di Fiori Bois 1920 για γυναίκες

Vento di Fiori από Bois 1920 είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Vento di Fiori κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι Σικελίας, Κάρδαμο και εστραγκόν; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γάλβανο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, βρύα δριός και Σημύδα.

λεμόνι Σικελίας Κάρδαμο εστραγκόν

γιασεμί γάλβανο πατσουλί

Κεχριμπάρι βρύα δριός Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vento di Fiori by Bois 1920.

Vento di Fiori Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Vento di Fiori fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Vento di Fiori, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vento di Fiori by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vento di Fiori by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Byblos Blu Happy Hour Clarins Eau Dynamisante Creed Green Valley Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Le Jardin Retrouve Pour Homme Ayala Moriel Rainforest Caesars World Caesars Man Parfums Bleu English Blazer Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Alviero Martini Urban Safari Man Perry Ellis Night Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica