Σχεδιαστές » B » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vetiver Ambrato Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Vetiver Ambrato Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Vetiver Ambrato Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Vetiver Ambrato Bois 1920 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vetiver Ambrato από Bois 1920 είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enzo Galardi. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, Πετιτ γκρέιν, γαρίφαλο, Γεράνι και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, Κέδρος και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, Βανίλια, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βενζόη , λάβδανο Γαλλίας και γάλβανο.

Περγαμόντο λεμόνι Πετιτ γκρέιν γαρίφαλο Γεράνι Αρτεμισία

πατσουλί Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κέδρος Λεβάντα

ταμπάκο Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη λάβδανο Γαλλίας γάλβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetiver Ambrato by Bois 1920.

Vetiver Ambrato Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bois 1920 Vetiver Ambrato fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bois 1920 Vetiver Ambrato, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetiver Ambrato by Bois 1920. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetiver Ambrato by Bois 1920 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada Magnetism for Men Jacomo Jacomo for Men Alfred Dunhill Dunhill Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Annick Goutal Sables Van Gils Puur Donna Karan Cashmere Mist Luxe Adidas Adidas Game Spirit CB I Hate Perfume Fire From Heaven Montale Full Incense Lubin Itasca