Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Brooklyn Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Brooklyn Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Brooklyn Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Brooklyn από Bond No 9 είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Brooklyn κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurice Rahme. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Κυπαρίσσι, Γεράνι, άρκευθος και τζιν; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, δέρμα και ξύλο γκουαϊακ.

γκρειπ φρουτ Κάρδαμο

Κυπαρίσσι Γεράνι άρκευθος τζιν

Κέδρος δέρμα ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Brooklyn by Bond No 9.

Brooklyn Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Brooklyn fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Brooklyn, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Brooklyn by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Brooklyn by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Burberry London for Men Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Isabela Capeto Isabela Capeto L`Artisan Parfumeur Navegar Culti Terraforte Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Esprit VIP Life for Him Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Caron Poivre Bella Bellissima Perfect Night Black Phoenix Alchemy Lab The Curator