Σχεδιαστές » B » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Cooper Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Cooper Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Cooper Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cooper Square από Bond No 9 είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cooper Square κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Κονιάκ, καρυκεύματα και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, πατσουλί, Ολίβανο και μύρο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, ξύλο κασμίρι, λάβδανο Γαλλίας και Μόσχος.

Κονιάκ καρυκεύματα ιουνίπερος

Λεβάντα πατσουλί Ολίβανο μύρο

Βέτιβερ ξύλο κασμίρι λάβδανο Γαλλίας Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cooper Square by Bond No 9.

Cooper Square Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Cooper Square fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Cooper Square, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cooper Square by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cooper Square by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Givenchy Xeryus Rouge Lancome Hypnôse Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Iceberg Iceberg Effusion Man Chopard Heaven Hollister Socal for Men By Kilian A Taste of Heaven Armand Basi Silver Nature MDCI Parfums Invasion Barbare Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Ortigia Sicilia Ambra Nera Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum