Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο « Ομάδες

Fire Island Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

τουμπερόζα
Fire Island Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fire Island από Bond No 9 είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fire Island κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Το άρωμα περιέχει Κάρδαμο, νερόλι, λευκός μόσχος, τουμπερόζα και πατσουλί.

Κάρδαμο νερόλι λευκός μόσχος τουμπερόζα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fire Island by Bond No 9.

Fire Island Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Fire Island fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Fire Island, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fire Island by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fire Island by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Little Black Dress Benetton Benetton Hot Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Davidoff Silver Shadow Private Lorenzo Villoresi Dilmun Catherine Lara Aral Un des Sens Agatha Imperial Jade Men Tonatto Profumi Amir James Heeley Cardinal Aesop Mystra Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Shantara Isiris