Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Little Italy Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Little Italy Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Little Italy Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Little Italy από Bond No 9 είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Little Italy κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Camail. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; η μεσαία νότα είναι νερόλι; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Κλημεντίνη Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

νερόλι

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Little Italy by Bond No 9.

Little Italy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Little Italy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Little Italy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Little Italy by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Little Italy by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Aramis Aramis Life Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Bond No 9 Eau de New York Comme des Garcons Comme des Garcons Play Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 Everlast Cactus Shot M. Asam No.1 Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Eclectic Collections Factor Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010