Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Madison Soiree Bond No 9 για γυναίκες

Madison Soiree Bond No 9 για γυναίκες

αλδεϋδικό
σαπουνώδες
Madison Soiree Bond No 9 για γυναίκες Εικόνες Madison Soiree Bond No 9 για γυναίκες Εικόνες Madison Soiree Bond No 9 για γυναίκες Εικόνες

Madison Soiree από Bond No 9 είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Madison Soiree κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Robertet. Το άρωμα περιέχει αγιόκλημα, γαρδένια, γιασεμί, βρύα δριός και Αλδεϋδες.

αγιόκλημα γαρδένια γιασεμί βρύα δριός Αλδεϋδες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Madison Soiree by Bond No 9.

Madison Soiree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Madison Soiree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Madison Soiree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Madison Soiree by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Madison Soiree by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Chopard Wish Turquoise Diamond Estée Lauder Bali Dream Annick Goutal Heure Exquise Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu M. Asam Rose Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Lush Lust