Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

New York Fling Bond No 9 για γυναίκες

New York Fling Bond No 9 για γυναίκες

Το είχα : 1

New York Fling Bond No 9 για γυναίκες Εικόνες

New York Fling από Bond No 9 είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. New York Fling κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Le Guernec. Οι νότες κορυφής είναι Κλημεντίνη, τζίντζερ, Νότες φρούτων, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βασιλικός, Κέδρος και σανδαλόξυλο.

Κλημεντίνη τζίντζερ Νότες φρούτων Περγαμόντο Κάρδαμο

παιώνια φρέζια κρίνο της κοιλάδας γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος Βασιλικός Κέδρος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New York Fling by Bond No 9.

New York Fling Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 New York Fling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 New York Fling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New York Fling by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New York Fling by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paul Smith Paul Smith Women Bath and Body Works Gardenia Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Calvin Klein Eternity Summer 2009 Masaki Matsushima mat; metal Lili Bermuda Oleander Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Flirt! Flowerific Roberto Verino Gold Bouquet Des Filles a la Vanille Musc Venitien Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Florascent Aqua Floralis 1er Mai