Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

New York Patchouli Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

New York Patchouli Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

New York Patchouli από Bond No 9 είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. New York Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ρόδο του νερού και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, κρίνος και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κέδρος Άτλας.

Περγαμόντο ρόδο του νερού λίτσι

πατσουλί κρίνος πασχαλιά

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος Άτλας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New York Patchouli by Bond No 9.

New York Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 New York Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 New York Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New York Patchouli by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New York Patchouli by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Celine Dion Always Belong Sahlini Parfums La Femme Air-Val International Minnie Mouse Dana Incognito Dana Navy Mexx Mexx Black for Her Lalique Nilang Lolita Lempicka Si Lolita Halston Halston Woman Roxana Illuminated Perfume Lyra Givenchy Play For Her Intense Jean Patou Moment Supreme