Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Park Avenue Bond No 9 για γυναίκες

Park Avenue Bond No 9 για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Park Avenue Bond No 9 για γυναίκες Εικόνες

Park Avenue από Bond No 9 είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Park Avenue κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Le Guernec. Το άρωμα περιέχει Χαμομήλι, τριαντάφυλλο, μιμόζα, λεμόνι, νάρκισσος, Μόσχος, Δένδρο έβενου και Βανίλια.

Χαμομήλι τριαντάφυλλο μιμόζα λεμόνι νάρκισσος Μόσχος Δένδρο έβενου Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Park Avenue by Bond No 9.

Park Avenue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Park Avenue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Park Avenue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Park Avenue by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Park Avenue by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Perry Ellis 360° White Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Barbie Barbie Super Model Mary Kay Journey Opus Oils Burlesque: Tramp Kenzo Kenzo Amour Florale Coach Freesia Splash Skeem Sweet Pea and Vanilla Elizabeth Arden Pretty Limited Edition L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)