Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Perfumista Avenue Bond No 9 για γυναίκες

Perfumista Avenue Bond No 9 για γυναίκες

Perfumista Avenue από Bond No 9 είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perfumista Avenue κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, σαφράν, Αρτεμισία και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ρόδο του νερού, παιώνια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, μάτε και Μόσχος.

μοσχοκάρυδο σαφράν Αρτεμισία δαμάσκηνο

τριαντάφυλλο ρόδο του νερού παιώνια γιασεμί

Κεχριμπάρι πατσουλί μάτε Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perfumista Avenue by Bond No 9.

Perfumista Avenue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Perfumista Avenue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Perfumista Avenue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perfumista Avenue by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perfumista Avenue by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Serge Lutens A La Nuit Domenico Caraceni Loren Panouge Isabey Gardenia Keiko Mecheri Loukhoum Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Tosca Tosca Caron En Avion Betty Boop Betty Boop Carolina Herrera CH Red & Gold Revlon Bling Bling