Σχεδιαστές » B » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

ozoνώδες
aquatic
θαλασσινό
Wall Street Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Wall Street από Bond No 9 είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Wall Street κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι David Apel. Το άρωμα περιέχει δέρμα, Λεβάντα, Μόσχος, φιστίκι Αιγίνης, Αγγούρι, λεμόνι, κύμινο, Βέτιβερ, Νεράντζι, ρετσίνη, πλαγκτόν και Ζωϊκό Άμπερ.

δέρμα Λεβάντα Μόσχος φιστίκι Αιγίνης Αγγούρι λεμόνι κύμινο Βέτιβερ Νεράντζι ρετσίνη πλαγκτόν Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wall Street by Bond No 9.

Wall Street Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Wall Street fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Wall Street, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wall Street by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wall Street by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Giorgio Armani Acqua di Gio Nautica Nautica Sunset Voyage L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Pacsun Kirra Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition L`Occitane en Provence Verdon Skeem Sea Spray Tiens Envol Nautica Pure Nautica Bath and Body Works Ocean Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit