Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Washington Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Washington Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Washington Square Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Washington Square από Bond No 9 είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Washington Square κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, εστραγκόν, τριαντάφυλλο, δέρμα, Περγαμόντο, Γεράνι, λευκόμελο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

βετιβέρ εστραγκόν τριαντάφυλλο δέρμα Περγαμόντο Γεράνι λευκόμελο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Washington Square by Bond No 9.

Washington Square Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 Washington Square fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 Washington Square, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Washington Square by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Washington Square by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Revitalize Sarah Jessica Parker Covet Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Stella Cadente Aqua Novae Plus Pink Garden Jardin de France Anandita Chopard Cascade Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Strange Invisible Perfumes Magazine Street Omnia Profumi Granato Des Filles a la Vanille Garcon Manque Kenzo Once Upon a Time pour Femme