Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

West Broadway Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

West Broadway Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

ξινό

West Broadway από Bond No 9 είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. West Broadway κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Robertet. Το άρωμα περιέχει λάιμ, Μόσχος και κρίνο της κοιλάδας.

λάιμ Μόσχος κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about West Broadway by Bond No 9.

West Broadway Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 West Broadway fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 West Broadway, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει West Broadway by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για West Broadway by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
XOXO XOXO Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Etat Libre d`Orange Vraie Blonde Royall Fragrances Royall Muske Joop! Joop! Homme Electric Heat Gendarme Mojo Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Demeter Fragrance Tropical Dots Demeter Fragrance Cotton Candy Burberry Society Thierry Mugler Womanity