Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

West Broadway Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

West Broadway Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

ξινό

West Broadway από Bond No 9 είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. West Broadway κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Robertet. Το άρωμα περιέχει λάιμ, Μόσχος και κρίνο της κοιλάδας.

λάιμ Μόσχος κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about West Broadway by Bond No 9.

West Broadway Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 West Broadway fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 West Broadway, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει West Broadway by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για West Broadway by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Vapro International Corvette Red Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Etat Libre d`Orange Vraie Blonde John Varvatos Rock Volume One Il Profvmo Pioggia Salata Jacques Bogart Bogart Pour Homme Clinique Chemistry The Body Shop White Musk Sport CB I Hate Perfume CBMUSK Masaki Matsushima Masaki Shiro Andrea Maack Smart