Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

West Side Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

West Side Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες

West Side Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες West Side Bond No 9 για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

West Side από Bond No 9 είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. West Side κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Το άρωμα περιέχει παιώνια, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο.

παιώνια σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about West Side by Bond No 9.

West Side Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bond No 9 West Side fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bond No 9 West Side, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει West Side by Bond No 9. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για West Side by Bond No 9 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Petits et Mamans Romeo Gigli Romeo Gigli Keiko Mecheri Peau de Peche ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Nicole Farhi Bleu Azur Ella Mikao Yujin Feroce Baldinini Baldinini Parfum Glace Girard Provence Spring Love & Toast Pomme Poivre Emilio Pucci Miss Pucci Oriflame Volare Wisteria