Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Borsalino Pour Elle Borsalino για γυναίκες

Borsalino Pour Elle Borsalino για γυναίκες

Borsalino Pour Elle Borsalino για γυναίκες Εικόνες

Borsalino Pour Elle από Borsalino είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Borsalino Pour Elle κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Κέδρος και Σπόροι Καρότου; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Αμπρετη (Μολόχα), Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Κέδρος Σπόροι Καρότου

ίριδα γιασεμί Λωτός

Αμπρετη  (Μολόχα) Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Borsalino Pour Elle by Borsalino.

Borsalino Pour Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Borsalino Borsalino Pour Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Borsalino Borsalino Pour Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Borsalino Pour Elle by Borsalino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Borsalino Pour Elle by Borsalino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Agatha Ruiz de la Prada El Beso Burberry The Beat Clean Clean Warm Cotton Ulric de Varens Varens Love Montale White Musk Ella Mikao Yujin Feroce Rasasi Abeer Omnia Profumi Granato Barbara Orbison Pretty Woman Le Labo Belle Du Soir Niven Morgan Gold Scent