Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino για γυναίκες

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino για γυναίκες

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino για γυναίκες Εικόνες

Borsalino Pour Elle Fleurie από Borsalino είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Borsalino Pour Elle Fleurie κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

νερόλι Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

Oσμανθός γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος ίριδα πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Borsalino Pour Elle Fleurie by Borsalino.

Borsalino Pour Elle Fleurie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Borsalino Pour Elle Fleurie by Borsalino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Borsalino Pour Elle Fleurie by Borsalino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Chanel Allure Sensuelle Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine Rochas Tocade Guy Laroche J'ai Osé Bath and Body Works Fresh Pineapple Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Christian Audigier Christian Audigier For Her Roxana Illuminated Perfume Aurora Luciano Soprani Active Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Queen Latifah Queen of Hearts