Σχεδιαστές » B » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Panama Borsalino για άνδρες

Panama Borsalino για άνδρες

Panama Borsalino για άνδρες Εικόνες

Panama από Borsalino είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Panama κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Enrico Scartezzini. Οι νότες κορυφής είναι νότες βοτάνων, Εσπεριδοειδή και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι Υδάτινες νότες, γιασεμί, γαρίφαλο, μοσχοκάρυδο και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι κασμήρι, ταμπάκο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος και Βέτιβερ.

νότες βοτάνων Εσπεριδοειδή Βιολέτα

Υδάτινες νότες γιασεμί γαρίφαλο μοσχοκάρυδο τζίντζερ

κασμήρι ταμπάκο πατσουλί Κεχριμπάρι λευκός μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Panama by Borsalino.

Panama Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Borsalino Panama fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Borsalino Panama, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Panama by Borsalino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Panama by Borsalino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Nikos Sculpture pour Homme Guess Guess Suede Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Givenchy Givenchy Play Intense Montale Sliver Aoud Jo Malone Amber & Lavender Ineke Field Notes From Paris Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Pascal Morabito Or Black Adolfo Dominguez U Black Hombre Black Phoenix Alchemy Lab Dorian En Voyage Perfumes Poete de Carmel