Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Bouquet di Violette Borsari για γυναίκες

Bouquet di Violette Borsari για γυναίκες

Bouquet di Violette από Borsari είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bouquet di Violette κυκλοφόρησε το έτος 1980. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, Μόσχος, ίριδα, γιασεμί, υάκυνθος, Βανιλια, ηλιοτρόπιο, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα.

Βέτιβερ Μόσχος ίριδα γιασεμί υάκυνθος Βανιλια ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bouquet di Violette by Borsari.

Bouquet di Violette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Borsari Bouquet di Violette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Borsari Bouquet di Violette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bouquet di Violette by Borsari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bouquet di Violette by Borsari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Hermes Kelly Caleche Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Revlon Fire & Ice Cool Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Ramon Molvizar Precious Bruno Acampora Sballo Ulric de Varens Mini Musk Byblos Cielo Novae Plus Sky Blue Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Jeanne Arthes CO2 Pour Femme