Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

BV Feel Bottega Verde για γυναίκες

BV Feel Bottega Verde για γυναίκες

BV Feel από Bottega Verde είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. BV Feel κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ανθός γκρειπ φρουτ και φλούδα λεμονιού; οι μεσαίες νότες είναι μιραμπίλι, ροζ πιπέρι και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, ηλιοτρόπιο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ ανθός γκρειπ φρουτ φλούδα λεμονιού

μιραμπίλι ροζ πιπέρι ορχιδέα

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο ηλιοτρόπιο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about BV Feel by Bottega Verde.

BV Feel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Verde BV Feel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Verde BV Feel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει BV Feel by Bottega Verde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για BV Feel by Bottega Verde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Collection No.1 Celine Dion Always Belong Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Guerlain Mahora Paloma Picasso Tentations Coty La Voce Renee Fleming Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Essentially Me White Blooms Ayala Moriel Tamya Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Tauer Perfumes 09 Orange Star