Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Iris Bottega Verde για γυναίκες

Iris Bottega Verde για γυναίκες

Iris Bottega Verde για γυναίκες Εικόνες

Iris από Bottega Verde είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Iris κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο Καλαβρίας, Μανταριν ορανζ και λινάρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα και Μαγιάτικο τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, λευκός μόσχος και ξύλο τικ.

Περγαμόντο Καλαβρίας Μανταριν ορανζ λινάρι

ίριδα Βιολέτα Μαγιάτικο τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα λευκός μόσχος ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Iris by Bottega Verde.

Iris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Verde Iris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Verde Iris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Iris by Bottega Verde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Iris by Bottega Verde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Odeur 53 Alviero Martini 1a Classe Woman The Body Shop Rougeberry Max Mara Le Parfum Victoria`s Secret Body by Victoria Avon Spotlight Apothia Pearl Alyssa Ashley Esoteric Nobile 1942 Ponte Vecchio W Farmacia SS. Annunziata Kama Crabtree & Evelyn Iris Oriflame Moon