Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Lei Rouge Bottega Verde για γυναίκες

Lei Rouge Bottega Verde για γυναίκες

Lei Rouge από Bottega Verde είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λευκό τσάι και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί σαμπακ και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο λευκό τσάι τριαντάφυλλο

φρέζια γιασεμί σαμπακ ορχιδέα

Μόσχος πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lei Rouge by Bottega Verde.

Lei Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Verde Lei Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Verde Lei Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lei Rouge by Bottega Verde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lei Rouge by Bottega Verde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Lancaster Aquazur ID Parfums Rose Divine Montale Aoud Velvet Burberry The Beat EDT Gap Close Borsalino Donna InStyle Sex in The City Seduce Gosh Bitch Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Crabtree & Evelyn Iris