Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Lei Rouge Bottega Verde για γυναίκες

Lei Rouge Bottega Verde για γυναίκες

Lei Rouge από Bottega Verde είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λευκό τσάι και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γιασεμί σαμπακ και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο λευκό τσάι τριαντάφυλλο

φρέζια γιασεμί σαμπακ ορχιδέα

Μόσχος πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lei Rouge by Bottega Verde.

Lei Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Verde Lei Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Verde Lei Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lei Rouge by Bottega Verde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lei Rouge by Bottega Verde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Jeans Couture Glam Montale Aoud Queen Roses Montale Aoud Rose Petals Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Hermes Kelly Caleche Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Morgan Morgan de Toi Marc Jacobs Daisy Black Edition Avon Spotlight Pink Room Parfum Pour Toi CnR Create Aries Niven Morgan Gold Scent