Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lei glam Bottega Verde για γυναίκες

Lei glam Bottega Verde για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Lei glam από Bottega Verde είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πασχαλιά και κόκκινη σταφίδα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πουδρένιες νότες, γλυκόρριζα και νότες ξύλων.

πασχαλιά κόκκινη σταφίδα

γιασεμί τριαντάφυλλο

πουδρένιες νότες γλυκόρριζα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lei glam by Bottega Verde.

Lei glam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Bottega Verde Lei glam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Bottega Verde Lei glam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lei glam by Bottega Verde. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lei glam by Bottega Verde αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Lulu Castagnette Lulu Rose Oriflame Divine Sensual Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Boadicea the Victorious Intense Giorgio Valenti One O One Experience Farmacia SS. Annunziata Chia Sprezzatura 751 Amori Erranti Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Tattoo Bjorn Borg Love All Vivid Violet Jeanne Arthes Sexy Me No1 Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris